študentský pôžičkový fond podmienky

  • Pôžička na mieru
  • Jasné a výhodné podmienky
  • Jednoducho cez online formulár
  • Výška pôžičky 25 až 5 000 €
Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

Posledný žiadateľ: Peter V.,

Pán Peter požiadal o 1 500 €

Ako prebieha žiadosť o pôžičku

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Ak máte záujem o pôžičku, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte nezáväznú žiadosť.

Budete kontaktovaný

Kontaktuje Vás obchodný zástupca spoločnosti a preberie s Vami detaily.

Peniaze sú Vaše

Po podpise zmluvy Vám budú peniaze poslané obratom ihneď na účet.

Posledné žiadosti

Ján N.
Dnes o 13:14
3 000 €
Michal S.
Dnes o 12:52
1 500 €
Karolína H.
Dnes o 12:45
2 000 €
Milan B.
Dnes o 12:14
2 800 €
Peter C.
Dnes o 11:54
1 200 €
Jaroslav F.
Dnes o 11:28
2 800 €

Využite jedinečné akciové podmienky aj Vy!

Stačí vyplňit nezáväznú žiadosť a ozve sa Vám operátor call Centra. Opýtajte sa, či nejaká akcia aktuálne prebieha a požičajte si výhodnejšie. Môžete získať: oddĺženie, zníženie splátok, vrátenie úrokov, prvú pôžičku zdarma a iné...

Chcem využiť akciu

Aké sú výhody online pôžičky?

Pôžička na mieru

Požiadať si môžete až do 3 000 €. Doba splácania 12 až 84 mesiacov. Pri malej pôžičke pred výplatou je doba splácania 1 až 30 dní.

Jasné podmienky

Pôžička je transparentná a vyskúšali ju tisíce spokojných zákazníkov.

Dostupnosť pôžičky

Pôžička je vhodná pre všetkých s pravidelným príjmom. Získajte ju bez zbytočného papierovania.

Jednoducho online

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova. Po odoslaní žiadosti budete kontaktovaný. Peniaze môžete mať na účte už do 24 hodín.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

Dnes už o pôžičku požiadalo 69 klientov.
Pridajte sa k nim aj Vy!

Referencie našich klientov

Vďaka vašej pôžičke som sa dostal z nepríjemných finančných ťažkostí. Rýchle, jednoduché, férové jednanie a dobré podmienky. Bol som veľmi spokojný.

Ladislav H., Bratislava

Priemerné hodnotenie: 4,8/5

Pred svadbou sme sa dostali do finančných problémov a hrozilo, že budeme musieť obrad zrušiť. Vaša pôžička nám veľmi pomohla. Ďakujem.

Eva P., Zvolen

Priemerné hodnotenie: 4,8/5

Ak máte záujem o pôžičku, alebo chcete získať viac informácií o pôžičke, vyplňte nezáväznú žiadosť a budete kontaktovaný.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

študentský pôžičkový fond podmienky

Študenstký pôžičkový fond, Ul Študentský pôžičkový fond, Sládkovičova 7, 811 06 Bratislava .... b) 30 000 Sk za tých istých podmienok, ale príjem na posudzovaného člena domácnosti. Študentské pôžičky - kto ich poskytuje a aké sú podmienky ... 6.5.2013 - Študentské pôžičky – kto ich poskytuje a aké sú podmienky? ... Študentský pôžičkový fond poskytuje študentom prvého, či už denného alebo ... Žiadosti 2013 - Študentský pôžičkový fond, PFZP Právnym nástupcom PFZP je od 1.1.2013 Fond na podporu vzdelávania (ďalej ... Základné informácie - Študentský pôžičkový fond Základné informácie o FNPV pre študentov.,Fond na podporu vzdelávania ... Študentské pôžičky- prehľad a porovnanie - Ako na peniaze 1.7.2013 - Podmienky pre získanie študentskej pôžičky ... Študentský pôžičkový fond ... Najdlhšia lehota pre splatenie úveru od pôžičkového fondu je 10 ... Študentský pôžičkový fond Fond na podporu vzdelávania poskytuje pôžičky študentom vysokých škôl, pedagogickým zamestnancom, odborným zamestnancom škôl a študentom ... Študentská pôžička - Pôžička (aj) pre nezamestnaných Pre vysokoškolákov ponúka pôžičky aj Študentský pôžičkový fond a to vo výške od ... získať čo najvýhodnejší úrok a podmienky poskytnutia študentskej pôžičky, ...Základné informácie - Študentský pôžičkový fond

Základné informácie o FNPV pre študentov.,Fond na podporu vzdelávania ...

Študentská pôžička - Pôžička (aj) pre nezamestnaných

Pre vysokoškolákov ponúka pôžičky aj Študentský pôžičkový fond a to vo výške od ... získať čo najvýhodnejší úrok a podmienky poskytnutia študentskej pôžičky, ...

Študentský pôžičkový fond - Životná situácia - UPVS

Študentský pôžičkový fond sa na základe zákona č. ... poskytne pôžičku študentovi na základe žiadosti o pôžičku, ak spĺňa podmienky ustanovené zákonom.

Študentská pôžička pre študentov 2013/2014 - Ako na to - Polopate.sk

24.9.2013 - Študentská pôžička sa dá primárne získať z Fondu na podporu vzdelávania, ale poskytujú ju aj niektoré banky. Aké sú podmienky, kto si ju ...

Študentská pôžička pre študentov VŠ v akademickom roku 2013/2014

Fond na podporu vzdelávania podporuje mladých ľudí ako si TY jednoducho dostupnou a lacnou študentskou ... Podmienky pre získanie študentskej pôžičky.

www.vase peniaze.sk jktcolor.sk sikovna pozicka pozicka 3500 eur